Co je operace War Speed

Jan Vítek

5.6.2020 Komentáře Témata: Nový světový pořádek 1261 slov

Komplotisté, kteří ohlašovali, že US Army bude očkovat všechny Američany proti Covidu-19 jsou na koni. Ministerstvo obrany DoD) spolu vládním Odborem pro zdraví a služby lidem (HHS) podepsaly dohodu o koupi 500 milionů ApiJect injekčních v stříkaček v ceně 138 milionů dolarů.

Uvážíme-li, že Spojené státy mají přibližně 327 milionů obyvatelů je zřejmé, že se chystá očkovací zátah celonárodních rozměrů. Rozdíl s výší objednávky lze vysvětlit , že něco se rozbije, něco ztratí, něco rozkrade, tak už to v armádě chodí.

Kdyby očkování mělo být dobrovolné, vzhledem k rostoucímu odporu proti vakcínám by jich bohatě postačilo sto milionů. Jediný důvod tak vysoké objednávky může být, že se připravuje povinné očkování , to znamená uzákoněné, soudně nařízené a statní mocí vynutitelné. Z právního hlediska povinné očkovaní může být přirovnáno k útoku se smrtící zbraní. Z lidskoprávního pohledu je porušením lidské důstojnosti a práva osobnosti.

Apijjet může vložit do těla spolu se sérem čip, RFID, který umožnuje radiové spojení mezi jeho nositelem a státními zdravotními a jinými orgány. Je to elektronický super špion Může vést ke vzniku národního klasifikačního systému nejen podle stavu zdraví, ale také podle celé řady dalších měřítek: pohlaví, vzdělání, majetku, náboženského vyznání, politických názorů. Informace v čipu mohou být podle potřeby měněny a doplňovány. Vládci budou přesně vědět, kde jsou jejich poddaní dnem i nocí a budou je mít nadosah svého drápku.

„Vaše konto může být zablokováno nebo zrušeno jako trest za nepřístojné chování, nebo za to, že plavete proti proudu. Můžete se stát pouhým otrokem svých pánů. Feudalismus ve srovnání s tím se bude zdát jako procházka v parku,“ varuje známý britský ekonom a finanční odborník Peter Koenig v obsáhlé stati „The Coronavirus Covid-19 Pandemic: The Real Danger is Agenda ID2020. (Zdroj:Peter Koenig, Author at Global Research)

Nemylte se, není to dystopie, ale rodící se skutečnost pod krycím jménem Agenda ID2020. Mluví se o ní již dlouho, ale zelenou dostala až letos v lednu na zasedání Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu.

Rozhodli o tom Bill Gates, Big Pharma, Rockefelleři, Rothchildové a druhové za velice pečlivě zavřenými dveřmi.

Nikdo zatím přesně neví, co lidem vpíchnou pod kůži. Vakcíny, které se dnes běžně používají proti příušnicím, spalničkám lidskému papillomaviru, planým neštovicím a jiným infekčním nemocem jsou záměrně vyráběny s přísadou bizarních, toxických a neetických látek. Mezi nimi obvykle nacházíme aluminium, měď, antibiotika, tkáň mrtvého lidského zárodku, živé viry a antikoncepční chemikálie. Uvidíme, čím nás tvůrci

séra proti Covidu-19 překvapí. Co nám zatají, zaplatíme zdravím a životy.

Přípravy očkovacího zátahu v Americe jedou na plné obrátky. Byly pokřtěny dle vojenské terminologie jako Operation Warp Speed. Název navrhl Jared Kushner, zeť prezidenta Trumpa a vysvětlil mu, že „warp speed“ znamená v science fiction literatuře rychlost větší nežli paprsku světla. Prezident v té metafoře našel nesmírné zalíbení, neboť vyjadřuje jeho představu, že zátah se musí udělat bleskově, aby lidé neměli moc času na přemýšlení anebo na organizovaný odpor.

Trunp svěřil přípravy projektu ministru obrany Mark Asperovi a Sekretáři HHS Alexu Azarovi. Odbornou moc rozhodovací stran výběru očkovacího séra bude mít Dr. Moncef Slaoui, kterému prezident udělil čestný titul „Car vakcíny.“ Je mu šedesát let, narodil se v Maroku, vystudoval v Belgii a stal se světoznámým imunologem. Jeho palmáre ve vědeckém výzkumu je bohaté: přispěl k vývoji devatenácti vakcín, mezi nimi proti rakovině dělohy, žaludeční viróze a rotavirové infekci. Připomeňme si krátce některé události z jeho hvězdné kariéry, které nám zároveň dovolí kuknout do zákulisí Big Pharma.

V letech 2006 až 2018 byl Dr. Slaoui předsedou celosvětového programu výzkumu a vývoje farmaceutického gigantu Glaxo-SmithKline (GKS) a seděl v jednom z křesel jeho Generálního ředitelství. Zabýval se a byl zodpovědný mimo jiné za vývoj Cervarix, vakcíny proti rakovině mozku, která zapříčinila řadu úmrtí a ještě více poškození šedé kůry mozkové.

V roce 2012, kdy dr. Slaoui řídil vývoj vakcín, americké ministerstvo spravedlnosti dalo GSK pokutu tří miliard dolarů, zatím největší jaká kdy byla udělena farmaceutické společnosti. Mezi hlavními obviněními bylo, že GSK záměrně zatajil americkému Úřadu pro potraviny a Léčiva (FDA) bezpečnostní údaje jednoho nejprodávanějšího léku proti cukrovce Advanda, jehož výroba byla pak zrušena.

V roce 2015 indický Nejvyšší soud rozhodl, že vesnické dívky zemřely následkem očkování Cervarix během nezákonných zkoušek této látky, k nimž dal Dr. Slaoui souhlas a které financovala nadace Billa a Melindy Gatesových. Soud zakázal viníkům další působení a přítomnost v zemi.

V roce 2017 Světová zdravotnická organizace varovala před vážnými škodlivými následky vakcíny lidského papilomaviru (HPV), jejíž vývoj Slaoui řídil, protože vyvolávala nesnesitelné bolesti v nohách a kloubech (CPRS syndrom) a postulární tachykardii (POTS), zdroj bolestí ve stoje a v sedě.

Slaoui je muž se správnými styky na správné místě. Dlouhá léta spolupracuje s nadací manželů Gatesových a s Národním institutem pro alergie a infekční nemoci (NIAID), který Dr. Anthony Fauci vede už třicet šest let. Řečeno jinak: už třicet šest let hají zájmy Big Farma v jedné z nejvyšších zdravotních instancích Spojených států

Po odchodu z GSK se Dr. Slaoui strategicky přesunul, nebo byl přesunut, do amerického biotechnologického koncernu Moderna. Podílel se tam společně s institutem Dr. Fauci, na vývoji vakcíny proti Covid-19, která je už zkoušena na dobrovolnících v Seattlu, kde Moderna má jednu ze svých hlavních laboratoří.

Moderna je financovaná agenturou americké armády DARPA

z rozpočtu Pentagonu a z grantů nadace manželů Gatesových. Laboratoř navíc úzce spolupracuje se třemi největšími výrobci vakcín v USA, koncerny MERX, AstraZeneca a Vertex. Jde o první syntetickou geneticky upravenou vakcínu na světě, která v lidském těle bude sama vyrábět virové proteiny Covid-19, ale bez schopnosti množit se, čímž se má aktivovat imunitní odezva. Vakcína ale může obsahovat i jiné skryté genetické informace a začít podle nich vyrábět naprosto nepředvídatelné proteiny v těle, načež může dojít ke vzniku dosud neznámých a lidstvu zcela cizích, zmutovaných virů a bakterií, které mohou vést ke vzniku nezničitelných organismů v lidském těle. Salkova vakcína proti dětské obrně, která způsobila ochrnutí milionů dětí, je dodnes vážným varováním. Stejně jako skutečnost, že většina deformací novorozeňat je dílem změny nebo mutace genetických informace. I Bill Gates dnes připouští, že 700.000 lidí by mohlo utrpět vedlejší účinky při použití jakékoli vakcíny proti Covid-19.

Mezitím Dr. Slaoui učinil další rošádu, nebo Big Pharma mu pomohla obsadit klíčové postavení v Trumpově Operation Warp Speed. Opustil Modernu, ale ponechal si její akcie v hodnotě deseti milionů dolarů. Nezdá se to moc. Ale představte si, co ty akcie vynesou, jestliže Moderna ve světové soutěži o nejlepší vakcínu proti Covid-19 vyhraje? Mohl by z toho mít problém střetu zájmu, ale kdo se odváží ukázat prstem na nositele Nobelovy ceny, kterou mu slibují.

Už se blíží poslední kolo a bude to o prsa. Natolik, že ani cílová fotografie nepostačí určit vítěze. Nezbyde než se spolehnout na bystré oko Dr. Slaouiho a nestranné doporučení národního Institutu pro alergie a infekční nemoci dr. Fauciho. Pečeť tomu dají politici v žoldu Big Pharma a fanfáry obstarají poplatný tisk a televize. Dokonáno jest.

„S očkováním je to jako s posledním pomazáním,“ říkával můj dlouholetý felčar D. Chavez než mě píchnul, „ když nepomůže, neuškodí.“

Možná to kdysi platilo, ale rozhodně ne dnes a v tomto případě, kdy si někdo hraje s RNK, nositelkou genetické informace. Covid-19 přece není nic moc víc než chřipka. Co mne šikanuje je, proč jít s těžkou Bertou na vrabce? Tady něco zatraceně zapáchá sírou a ohněm.

Známka 1.1 (hodnotilo 116)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 98 čtenářů částkou 15 298 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 940